ANALİZ SİSTEMLERİ

Video gözetleme teknolojisi, çözünürlük ve yönetim ihtiyaçları doğrultusunda hızlı bir şekilde analog model-lerden dijital modellere geçiş yapmıştır. Video kaynaklarını karmaşık ağlara ve online kanallara dağıtan IP tabanlı dijital video yönetim sistemleri artık merkez güvenlik ofislerinin dışında, çeşitli konumlardaki ilgili kişilerle de veri paylaşılabilmesini sağlamakta, böylece kuruluşun güvenliğine ve operasyonel işlevselliğine artı bir değer eklemektedir.

Diğer yandan IP video yönetim sistemlerinin analog sistemlere nazaran en büyük getirisi ve avantajı “Yönetilebilirlik” ve “ Genişleyebilirlik” tir. Bundan hareketle seçilecek IP video yönetim sistemleri öncelikle “yönetilebililik” açısından gelişmiş, “genişleyebilirlik” bakımından sınırsız, “güvenirlilik” olarak kararlı ve kullanım açısından “basit” olmalıdır.

SecuWorld Güvenlik Teknolojileri, birçoğu son derece geniş alanlara dağıtılan, binlerce kamera kullanan karmaşık dijital video yönetim sistemlerinin tasarımında ve uygulamasında öncü bir kuruluştur. Video izleme ve gözetleme teknolojileri alanında SecuWorld Güvenlik projelerinize nitelikli çözümler sunmaktadır.