IP CCTV SİSTEMLERİ

Gün geçtikçe artan güvenlik ihtiyaçlarında gelişimi ile ön sırayı alan IP diğer adı ile network kamera sistemleri, gerek kurulum ve kullanım kolaylığı ile, gerek sunduğu yüksek kaliteli resim çözünürlüğü ile, gerekse endüstriyel ve büyük çaplı oluşumlara kolaylıkla cevap verebililiyor yapıda olması, bir çok alternatifli ve uzun süreli kayıt depolama imkanı ile video kamera alanındaki tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. IP kameraların günümüzde 15 Mega Pixel'e kadar yükselen görüntü çözünürlüklerinin mevcut olması, hatta yakın zamanda daha da yüksek resim değerlerinde görüntü alabilecek kameraların üretilecek olması bize güvenlik kamera sektörünün yakın zamanda IP ile anılıyor olacağının habercisidir.

IP Kameralar tüm ileri teknoloji harikası özellikerinden POE ( Power Over Eternet )desteği sayesinde, tek bir kablo üzerinden enerji ses ve görüntü transferi yapabiliyor olmasıdır. Bu sayede hızlı montaj imkanı sağladığı gibi küçük ve orta ölçekli projelerde mevcut network hattınında kullanılabiliyor olmasıyla kablolama maliyetleri ortadan kalmaktadır.

Diğer yandan IP Kameralar üzerinde bulunan SD Kart Yuvası sayesinde kayıt sisteminde meydana gelebilecek bir arızada veya kısa süreli kayıt gerektiren anlarda herhangi bir kayıt donanımı gerektirmeksizin üzerindeki SD karta kayıt imkanı sunar.

SecuWorld Güvenlik Teknolojileri bu alanda sizlere ve projelerinize marka bağımlılığı olmadan en uygun çözümler sunmak adına profesyonel proje ekibimiz ile hizmetinizdedir.