OTOPARK YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ

Kalabalıklaşan şehirlerde her geçen gün daha da kıymetli hale gelen otoparklar için yönetim sistemleri hem işletmecilere hem de müşterilere kolaylık ve tasarruf sağlamaktadır. Bu sistemlerin ücretlendirme ve yönlendirme avantajları insan hatalarından ve inisiyatiflerinden bağımsız profesyonel yönetim ve raporlama imkânı sunmaktadır. Bu sistemlerin oluşumunda kullanılan ekipmanlar ağır hizmet tipi olan ve ağır hava şartlarında, yoğun çalışma kapasitesine sahip endüstriyel ürünler olmalıdır.

Otopark yönetim sistemleri ticari olarak işletilen otoparklarda ücretlendirme, takip, boş dolu bilgisi ve yönlendirme için kullanılmakta olup, ticari amaç dışında kullanılan site,şirket veya üst düzey kritik tesis giriş ve otoparklarında ise kontrollü geçiş ve mekân güvenliğine katkı sağlaması sebebi ile tercih edilmektedir.

Otopark yönetim sistemlerinde kullanılan Plaka okuma sistemleri, bilet otomasyon sistemleri, cctv kamera sistemleri, led ekranlar, boş alan gösterge sensor ve ışıkları, yönetim yazılımları konusunda firmamızdan danışmanlık ve uygulama hizmetleri alabilirsiniz.

Otomatik geçiş sistemleri
Otopark veya özel mekân girişlerinde kullanılan bariyer veya diğer engelleyicilerin tanımlı ve giriş yetkisi bulunan araçlar için otomatik izin vermesi konusunda birkaç yöntem kullanılmaktadır. Pasif etiketli RF ID sistemler, Aktif etiketli OGS sistemler, Plaka okuma sistemleri gibi otomatik geçiş ve kontrolü sağlamak için kullanılan sistemler bu amaçla kullanıldığında aynı vazifeyi görebilmekte ve yazılımlar sayesinde giriş çıkış bilgilerini bilgisayar ortamında tutarak daha sonraları size geriye dönük raporlama imkânı sunmaktadır. Fiyat ve performans bakımından hangi geçiş kontrol sisteminin size daha uygun olacağına karar vermek için lütfen bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif imkânımızdan yararlanın. Otopark Bariyerleri ve Engelleyiciler Güvenlik seviyesine, kullanım amacına veya yoğunluğa göre seçilecek olan bariyer veya engelleyiciler mekânınızın veya otoparkınızın güvenliğine katkı sağlar.

Bu alanda kullanabilecek ürün grupları başıca şu şekildedir.

  • Kollu Bariyerler
  • mantar Bariyerler
  • Ani yol Kesiciler